שולחן קפה גבריאל

נכתב על-ידי גיא כהן ב- . פורסם ב- שולחן קפה

שולחן קפה לסלון

שולחן קפה בסיס נירוסטה מבריקה בשילוב פלטה עץ במבוק עבה בייצור מיוחד לפי דרישת הלקוח צבע טבעי

שולחן קפה יכול להגיע בהרבה ורייציות מרובע, עגול, מלבני וכו ברוב המקרים השילוב הוא רגל נירוסטה ופלטה עץ.
יש אפשרות לשלב את רגל הנירוסטה עם זכוכית שקופה או צבעונית לפי בחירה

היתרון בנירוסטה היא שאפשר ליצור מגוון רחב של מוצרים ושולחנות קפה בפרט אשר יהיה עמיד מבחינת חוזק ויציבות נירוסטה היא מתכת שלא דורשת הרבה תחזוקה והיא משדרגת כל רהיט מבחינה עיצובית
ולכן השימוש בה הולך ועולה בשימוש הביתי במרוצת השנים

מה יותר טבעי משילוב הטבע ומעשה ידי אומן שהוא גם אמן? התוצאה והתוצרת של השילוב הזה הוא שולחן קפה גבריאל שבסיסו מנירוסטה והוא משולב בפלטה מעץ במבוק עבר, המיוצר בדיוק על פי דרישת הלקוח על פי המקום שהוא יכול לייעד לכך בבית. על מנת לשלב את המוצר יחד עם פריטי ריהוט נוספים בבית ניתן לבחור בשולחן בכל ורה שהיא: מרובעת, עגולה, מלבנית, אוואלית. על פי רוב הבסיס הוא נירוסטה ועליה פלטה מעץ או זכוכית מחוסמת שקופה, חלבית או צבעונית.
שולחן הקפה הוא פריט שימושי ודקורטיבי כאחד. הוא משלים את השולחן הסלוני ומקל על האירוח בבית. הוא מאפשר ניצול מרבי ומיטבי של שטח הסלון ומאפשר למי מבני הבית הזקוק לשולחן לכל עיסוק שהוא לנצל את שולחן הקפה לשם כך בדיוק כפי שמנוצל השולחן הסלוני.
כפי שיודעים מי שהתוודעו אל שולחנות הנירוסטה של קסם נירוסטה- שולחנות שלנו הם חסכוניים, עמידים, קלים לניקוי. ההיצע שלנו מכוון וכולל ריהוט איכותי שמתוכנן ומיוצר תחת פיקוח ובקרת איכות קפדניים ביותר על מנת לאפשר ללקוח ליהנות ממוצר מוגמר שישרת אותו למשך שנים.

Trackback from your site.

Call Now Button