שולחן

שולחנות צד

נכתב על-ידי רואי לאונוב ב- . פורסם ב- שולחן צד

מחפשים זוג שולחנות צד איכותיים ומעוצבים לפינת הישיבה בבית או במשרד שלכם ? הגעתם למקום הנכון.

שולחנות צד מעשירים את הבית ואת המשרד ומאפשרים לכם ניצול טוב ויעיל יותר של המתחם. הם מתאימים גם כפינת הסבה, לישיבת המתנה או כאפשרות לארח מספר רב יותר של אורחים לארוחה או לקפה. זוג שולחנות צד שבסיסם נירוסטה הם חזקים ומהודרים, במיוחד כאשר מדובר בנירוסטה מוברשת שפני השטח שלה מחוספסים ויוצרים טקסטורה מעניינת ומקורית, אשר לא ניכרים עליה טביעות אצבע ולכלוכים שונים. פלטת עץ פורניר בצבע ונגה מאפשרת לשוות לשולחנות הצד מראה כפרי ביתי וחמים אשר שילוב רגלי הנירוסטה יוצר להם חזות חדשנית וסולידית גם יחד.

אנו מציעים לכם זוג שולחנות צד איכותיים אשר עשויים מבסיס נירוסטה מוברשת – נירוסטה בעלת פני שטח מחוספסים, אשר לא ניתן לראות עליה לכלוך או טביעות אצבע, בשילוב פלטת עץ פורניר אלון בצבע וונגה.

מראה ביתי וחמים

השילוב שבין הנירוסטה המוברשת לבין העץ יוצר מראה ביתי נעים וחמים, ועם זאת מודרני וייחודי. לכן, אם אתם רוצים להעניק לפינת הישיבה מראה מרשים ומשובב עין, זו הדרך.

אתם מוזמנים לפנות אלינו פנו אלינו עוד היום בטלפון 03-6543244 לייעוץ ולקבלת מידע ופרטים נוספים על מגוון מוצרים משלימים למשרד ולבית במחירים אטרקטיביים. מי שחשוב להם איכות ועיצוב בשילוב מחיר נוח טבעי ומתבקש לפנות אל קסם הנירוסטה.

Trackback from your site.

השאירו הערה

Call Now Button