נשכן - שולחן צד

שולחן צד נשכן דגם עומר

נכתב על-ידי רואי לאונוב ב- . פורסם ב- שולחן צד

שולחן צד – נשכן, פלטת עץ

שולחן צד מדגם "נשכן" עשוי מפרופיל נירוסטה מרובע מבריק. למעשה, מדובר ב2 מלבני נירוסטה – עליון ותחתון, אשר מחוברים בעזרת 3 מוטות נירוסטה מבריקים. בחלק העליון של השולחן ממוקמת פלטת עץ פורניר אלון בצבע וונגה, המעניקה גימור מודרני ייחודי לשולחן הצד.

היתרונות של רהיט מנירוסטה

היתרונות של רהיט מנירוסטה הם רבים, אך בין העיקריים שבהם :

 1. הנירוסטה שומרת על הברק שלה לאורך זמן ותמיד נראית נקייה ואסטטית מאוד, מה שהופך את התחזוקה של רהיט מסוג זה למינימלית ביותר.
 2. הנירוסטה הינה עמידה במיוחד ושומרת על צורתה גם בתנאי מזג אוויר קיצוניים, דבר שתורם לעמידות הרהיט לאורך זמן.
 3. עלות החומר אינה יקרה כל כך ומאפשרת לכם להשיג רהיט ייחודי במחיר סביר.
 4. אל דאגה. הוא לא נושך… שולחן מדגם נושך עשוי פרופיל נירוסטה. צורתו במרובעת נוצרת משילוב של שני מלבנים עשויים נירוסטה- עליון ותחתון המחוברים בינהם באמצעות שלוש מוטות נירוסטה, אף הם מבריקים. את חוסנו של השולחן משדרג ומעצים המרכיב הגלוי שבהם- פלטת עץ פורניר אלון בצבע ונגה, מה שמשווה לשולחן מראה מרהיב וגימור מלוטש. שולחן הנשכן הוא אמנם שולחן צד אבל יכול למלא תפקיד כשולחן מרכזי.
  מדוע נירוסטה?
  1. כי היא מבריקה וקלה לניקוי. היא מעוצבת ואסתטית. תחזוקתה מזערית.
  2. ניתן להניח את השולחן גם במרפסת- עדיף שתהיה מקורה כדי להגן על פלטת העץ- אבל הנירוסטה עמידה בכל תנאי מזג האוויר ובכך מאפשרת ליהנות ממנה לאורך זמן.
  3. המחיר האטרקטיבי מושג הן בשל עלות נמוכה יחסית של חומר הגלם והן בשל המחיר הנוח שהחברה מציעה לכם.
  אם אתם רוצים לשדרג ולייפות כל מתחם בבית שוחן צד נשכן דגם עומר ישדרג אותו מכל בחינה. מצורף כאן טופס ליצירת קשר. נשמח לשרת אתכם.

Trackback from your site.

השאירו הערה

Call Now Button