שולחן סלון רגל נירוסטה

נכתב על-ידי גיא כהן ב- . פורסם ב- שולחן סלון

גבריאל

שולחן סלון

שולחן סלון איכותי במראה מודרני ועכשווי. בסיס השולחן עשוי נירוסטה מבריקה ועמידה, ומעליו ניצבת פלטת עץ עבה בצבע טבעי.

בסיס הנירוסטה מעניק לכם יתרונות רבים : עמידות לאורך זמן, קל לניקוי, עמיד בתנאי מזג אוויר קיצוניים, עמיד בפני חלודה ועמיד בפני שריטות או חבלות.

שימוש בעץ איכותי ועמיד

בפלטת העץ אנו עושים שימוש בעץ איכותי מאוד ומקפידים על גימורים ברמה גבוהה, המעניקים לשולחן מראה יוקרתי ומיוחד במידה.

תוכלו להזמין את השולחן בכל מידה שתרצו, ובכל צבע שתרצו, וכך להתאים אותו לצרכים שלכם בצורה הטובה ביותר. פנו אלינו בטלפון 036543244 וקבעו פגישה בה נעניק לכם ייעוץ מקצועי שיאפשר לכם לבחור את הרהיט המתאים לכם ביותר.

הוא עכשווי, מודרני, עדכני. שולחן אשר בסיסו עשוי נירוסטה עמידה ומבריקה ומעליו מונחת, לנוי ולהידור, אבל שימושית להפליא, פלטה עשויה עץ בצבע טבעי. השילוב בין הגוון הכסוף והמתכתי לגוון החום והחמים יוצר שילוב מעניין, מקורי וחדשני.
רגלי נירוסטה יפות, דקות, מעוצבות, אבל יתרונן אינו רק חזותי: הן קלות מאוד לניקוי, עמידות, בלתי מתכלות, חסינות מפני אש, חלודה וקורוזיה וכמעט בפני כל חבלה. הפלטה בגימור מושלם המשווה לשולחן מראה יוקרתי.
אנחנו מציעים מגוון מוצרים מוגמרים והכול במחיר המפעל. אם אתם רוצים להזמין את השולחן הייחודי הזה תקבלו אותו לאחר ייצור שעבר תהליכי בקרת איכות המהווים ערובה טיבו ועמידותו.
אם אתם רוצים לקבל מידע נוסף על הנפלאות שמחוללים בחברת קסם הנירוסטה אתם מוזמנים להתקשר ולקבל מידע, ייעוץ, הצעת מחיר בטלפון 036543244 שבו נמסור לכם את כל הפרטים.

Trackback from your site.