שולחן קפה

שולחן סלון פלטה מעץ

נכתב על-ידי גיא כהן ב- . פורסם ב- שולחן סלון

שולחן סלון פלטה מעץ

שולחן סלון העשוי מבסיס נירוסטה מבריקה בצורה מלבנית, בשילוב פלטת עץ ממוסגרת. בסיס הנירוסטה מעניק לשולחן יציבות גבוהה ומחזיק את פלטת העץ בצורה טובה. עיצוב השולחן מזכיר מראה כפרי ומעניק לחלל תחושה חמימה ונעימה ולכן, הוא מתאים לסלונים ביתיים או לחדרי המתנה בהם מחפשים את תחושת החמימות הזו.

הפלטת עצמה ממוסגרת בעץ מסוג זהה, מה שמעניק לשולחן מעט עומק, ומראה שונה וייחודי שלא ניתן לראות בכל מקום.

ייצור בהתאמה אישית

כיאה לנגרייה העובדת לפי הזמנה, אנו מציעים לכם אפשרות להזמין את השולחן בכל מידה שתרצו, בכל צבע עץ שתרצו ואפילו להחליף את פלטת העץ בפלטת זכוכית שקופה, במידה ותרצו לקבל מראה אלגנטי ומודרני יותר.
שולחן סלון פלטה מעץ יוצר ומעצים את האווירה הביתית הנעימה והחמימה, בעלת צביון כפרי. בסיס הנירוסטה עמיד ואיכותי, בעוד ציפוי העץ יוצר שילוב מעניין וייחודי, עשיר יותר, השובר את אחידות החומר. ניתן להזמין את השולחן במידות אישיות כדי שיתאימו למבנה ולגודל המקום שאליו מיועד השולחן. כיצרני המוצר וכמשווקיו אנחנו מבצעים את כל ההשלמות עם בעלי המקצוע השונים ואתם מקבלים מוצר מוגמר ומלוטש, העומד בכל תקני האיכות המחייבים. לקוחות רבים מתקשים להאמין שהיופי והאיכות של שולחן סלון פלטה מעץ בכלל וכל הפריטים שלנו בכלל הם על טהרת הכחול לבן.
על מנת ליצור מתאם מיטבי בין מבנה השולחן וצבעיו ניתן להזמין את הפלטה בכל צבע שתרצו ועם הזמן תוכלו להחליפה בפלטה מזכוכית או מחומר אחר. קסם הנירוסטה- כשמנו כן אנו- הופכים מחומרי הגלם הפשוטים והבסיסיים מוצרים המותירים רבים מלקוחותינו פעורי פה. התמונות להמחשה מאפשרות לכם לקבל מושג על אודות השולחן שייפה את סלון ביתכם ויאפשר לכם להפיק ממנו את המיטב בשל חוסנו, עמידותו ויופיו.

Trackback from your site.