שולחן סלון עץ אלון

נכתב על-ידי גיא כהן ב- . פורסם ב- שולחן סלון

שולחן ר

שולחן סלון מעוצב עץ אלון

שולחן סלון העשוי מבסיס נירוסטה מלוטש בשילוב של פלטת עץ אלון בצבע וונגה. שולחן סלון מסוג זה תוכלו להזמין בכל מידה שתרצו, בהתאם לצרכים האישיים שלכם ובהתאם למרחב בו תרצו למקם את השולחן.

היתרונות של שולחן מסוג זה

שולחן מסוג זה יכול להעניק לכם יתרונות רבים, קודם כל, הנירוסטה עמידה במיוחד, לא מתלכלכת בקלות, וגם כשהיא מתלכלכת – קל מאוד לנקות אותה. בנוסף, אתם יכולים לשלב את השולחן בכל חלל שרק תרצו בהצלחה רבה, בין אם זה בסלון בית מגורים, בחדר המתנה, במשרד או בכל מקום אחר.

ב"קסם הנירוסטה" אנו מקפידים על רמת גימור גבוהה במיוחד ועל שימוש בחומרי גלם איכותיים מאוד, כל אלו יהפכו את המחיר ואת הרכישה למשתלמים במיוחד עבורכם.

שולחן סלון מעץ אלון בצבע ונגה של קסם הנירוסטה משווה לסלון מראה יוקרתי. שילוב הנירוסטה, המתאפיינת ומצטיינת בגמישות ובעמידות (אינה מחלידה) יחד עם חוסנו של האלון משדרג ומעצים את האפקט שיוצר השולחן ומבטיח לצרכן מוצר איכותי ובטיחותי, אשר ניתן יהיה ליהנות מיתרונותיו לאורך שנים. מדובר באחד השולחנות היותר מבוקשים בשל ייחוד כל אחד משני החומרים שמהם מורכב השולחן. המראה המתכתי העשיר של הנירוסטה עם המראה הטבעי של האלון יוצרים שילוב מקורי ומעניין. כשאתם רוכשים שולחן סלון מעץ אלון שכל כולו מיוצר בישראל אתם תורמים גם לחיזוק כלכלתה ובכך נהנים, כמונו, מערך מוסף. אתם מוזמנים ליהנות ממוצר (מוגמר!) נהדר במחיר מפעל. אנחנו מייתרים עבורכם את הצורך לכתת רגליים אל בעלי מקצוע שונים בכך שאנחנו מרכזים באת כל התיאומים מול בעלי המקצוע השונים ובהם: צבעים, רפדים ועוד. כמו כן ניתן לחדש אצלנו רהיטי נירוסטה שנדרשות הברקתם וליטושם.

 

להצעת מחיר צלצלו עכשיו: 03-6543244

מוצר זה מיוצר במפעל קסם הנירוסטה, בכל מידה / גוון

ובכל גימור / ברזל / נירוסטה / פליז .

ניתן לעצב מוצר על פי דימיונכם ורצונכם
שמעוצבים ומיוצרים בהתאמה אישית

המפעל"קסם הנירוסטה" ממוקם ברח' הכשרת הישוב 7 א.ת.ח ראשון לציון
ניתן לתאם פגישה מראש בטלפון 03-6543244  חניה בשפע

מיוצר בישראל

Trackback from your site.

Call Now Button