שולחנות סלון

שולחנות סלון נירוסטה:

רבים מכירים את הנירוסטה בעיקר בהקשר של כלי מטבח ואביזרי מטבח. היא מאד חזקה ולכן יעילה מאד. כמו כן, קל לנקות את הנירוסטה, לטפל ולשמור עליה. ניתן ליצור דברים שונים מנירוסטה. למשל, ישנם כלי נירוסטה כמו קערות. קערות עשויות נירוסטה תהיינה עמידות במיוחד, קלות לניקוי והלאה. כיום, ניתן לעשות שימוש בנירוסטה לצורך מוצרים נוספים. היכולת לקחת את הנירוסטה ולשלב אותה למשל בעולם הריהוט, כגון שולחן סלון ו ויטרינות נירוסטה וכדומה שילוב זה דורש הכרות עם הנושא, מומחיות והרבה מאד כישרון. חברת קסם הנירוסטה, מביאה לכם את המומחיות הזו בנירוסטה ובשאר מתכות היישר לתוך הסלון הביתי שלכם בכך שהיא תייצר לך שולחנות סלון נירוסטה בדיוק לפי הצרכים והדרישות שלך.
מוצרי נירוסטה- רהיטים:
רהיטים עשויים נירוסטה עשויים להישמע כדבר מופרך. אולם, לא כך הדבר. רהיטים שמשלבים נירוסטה ואפילו עשויים נירוסטה לחלוטין, מהווים רהיטים איכותיים ואפילו יפים באופן מרשים. ניתן לשלב נירוסטה במגוון רהיטים. למשל, ליצור שולחנות סלון עשויי נירוסטה, שולחן סלון עשוי נירוסטה, פינות אוכל שלמות שמשלבות נירוסטה ואולי בצירוף לחומרים אחרים וכך הלאה. המראה של הנירוסטה נותן לעיצוב קו נקי. כמובן שמדובר בחומר מאד יעיל לריהוט מכיוון שנירוסטה חזקה וקלה לניקוי. השילוב בין איכות החומר לבין ראש יצרתי וידיים כישרוניות יוצר קומבינציה מנצחת בתחום העיצוב והריהוט. קסם הנירוסטה היא חברה שיוצרת את האינטגרציה המנצחת הזו.

מחפשים את השולחן סלון הדקורטיבי ביותר שיהיה גם האפקטיבי והאולטימטיבי? לרשותכם שולחן בסיס נירוסטה מבריק, מרהיב, אשר שילוב של פלטת עץ טבעית וצורתו המלבנית משווים לו מראה יוקרתי ובעיקר מקבעים אותו כשולחן יציב ונוח. ניתן להזמין ולקבל בסגנונות עיצוביים שונים, במידות ובגדלים על מנת להתאימו לשאר הפריטים שלכם בסלון הבית. אנחנו, בקסם הנירוסטה, מייחסים חשיבות רבה לטיב, לאיכות ולבטיחות ומכאן נובעת ההקפדה על הגימור המלוטש. נשמח לספק לכם מידע נוסף . בתיאום מראש בטלפון 03-6543244 נשמח לארח אתכם כדי שתוכו לצפות בדגמים השונים ולקבל ייעוץ מקצועי לבחירת השולחן שמוצא חן בעיניכם יותר מכול.


נשמח לשמוע מכם:

אתם מוזמנים להשאיר הודעה באתר.
אנחנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.


איך ומתי אפשר להגיע:

כתובתנו: הכשרת היישוב 7, אזה"ת ראשון לציון.
טלפון: 036543244

שעות הפתיחה:
ימים א' עד ה'
08:30 עד 17:00
שישי וערבי חג בתיאום מראש !

שולחן סלון

Call Now Button