שולחן סלון מעוצב שייפס

נכתב על-ידי גיא כהן ב- . פורסם ב- שולחן זכוכית

שולחן שייפס
שולחן סלון

ט.ל.ח

שולחן סלון מעוצב בעל מדף אמצעי

שולחן סלון מעוצב

עשוי בסיס נירוסטה מבריקה מפרופיל עדין לקבלת מראה מודרני קלאסי. שולחן סלון מעוצב עם זכוכית מחוסמת חצי שקופה בגוון שחור אשר נותר מראה קליל לחלל הסלון

שולחן סלון מעוצב שייפס סוחט מחמאות בשל שקיפותו ובשל בסיס הנירוסטה שעליו ניצבת פלטת הזכוכית המחוסמת בגוון שחור, עמום, שולחן מודרני ועם זאת קליל. אתם מוזמנים להתייעץ על אודות המידות המיטביות שיהפכו את השולחן לפריט דקורטיבי שישתלב היטב עם שאר פריטי הריהוט והאביזרים בסלון ועם זאת ישרת אתכם כשולחן פונקציונאלי. אתם מוזמנים לקרוא כאן את אופן החישוב של מידות שולחן סלון אידיאלי. פלטה של 180 ס"מ מאפשרת לכם להניח על השולחן את כל הכיבוד לאורחים או את החפצים השימושיים שלכם במקום שוודאי בשעת הערב. קסם הנירוסטה הפך זה מכבר למותג מוביל בעיצוב בייצור ובשיווק מוצרי מתכת בכלל ונירוסטה בפרט. שולחן סלון מעוצב שייפס הוא דוגמה ( להגדרת מי מהלקוחות- מופת) לשולחן החלומות שקורם בסלון הבית עור וגידים של ממשות מוחשית. אם אתם רוצים לשדרג את הסלון ולהעשיר את מראהו- שולחן נירוסטה וזכוכית היא בחירה מושכלת ומיטבית לכך.

איך יודעים מה גודל שולחן סלון אידיאלי?

לכל סלון יש את המידות והמבנה שלו לכן לא קיים שולחן סלון אידיאלי.
ברוב חנויות הרהיטים מידות שולחן סלון כ 150 ס"מ על 60 ס"מ גובה אידיאלי של שולחן סלון הוא כ 40 ס"מ
כדי להחליט על גודל שולחן סלון, יש למדוד את מושב הספה ללא הידיות ולהחסיר בין 30-40 ס"מ מכל צד והנה הגעתם למידה האידיאלית.
לדוגמא: אם הספה שלכם היא 3 מטר וכל ידית היא 25 ס"מ,יוצא שהמושב הוא 2.5 מטר. מחסירים כ-70 ס"מ ממוצע.
אורך הפלטה לשולחן סלון במקרה זה היא 180 ס"מ.

 

Trackback from your site.

Call Now Button