שולחן סלון - שולחן זכוכית

שולחן סלון מזכוכית

נכתב על-ידי גיא כהן ב- . פורסם ב- שולחן זכוכית

שולחן סלון מזכוכית

רוצים להעניק לבית או למשרד שלכם מראה הרבה יותר אלגנטי ומרשים ? שולחן הזכוכית שלנו הוא הפתרון.

השולחן עשוי מבסיס נירוסטה מבריק בעיצוב מיוחד, המקנה לשולחן יציבות גבוהה וכמובן, מראה מרשים. מעל לבסיס הנירוסטה ממוקמת פלטת זכוכית שקופה המעניקה לו מראה אלגנטי ומודרני. במידה ותרצו, תוכלו להזמין שולחן זה בכל מידה, וגם בשילוב של פלטת עץ במקום הזכוכית.

קל לניקוי ותחזוק

הנירוסטה המבריקה ממנה עשוי בסיס השולחן קלה מאוד לניקוי, ואיננה מחלידה. כך, אתם יכולים לשטוף את הרצפות ללא כל חשש, ולגרור את השולחן ברחבי הסלון מבלי לחשוש משריטות או חבלות קשות.

שולחן סלון מזכוכית לא בהכרח מיועד רק לסלון. הוא מתאים לחדרי המתנה, לחדרי אירוח, ולכל מקום שבו חשוב לנו לאפשר לאנשים ליהנות ממוצר שימושי ודקורטיבי. בסיס הנירוסטה מהווה ערובה ליציבותו של השולחן ופלטת הזכוכית מעניקה לו מראה יוקרתי וגימור מלוטש. על בסיס הנירוסטה ניתן להתקין גם פלטה מעץ טבעי מלא המשווה לשולחן מראה חמים, כפרי, ביתי.
הבחירה להתקין שולחן סלון מזכוכית היא בחירה שבה מייחסים חשיבות לעיצוב וליוקרה אבל חשוב לקחת בחשבון כי אף שהזכוכית מחוסמת יש צורך להיזהר בשימוש בה, ולכן אם יש ילדים קטנים בבית חשוב לשמור אותם במרחק סביר מהשולחן….
שולחן סלון זה משלב את ייחודם של מרכיביו- נירוסטה וזכוכית. מדובר בשולחן עמיד שתוכלו להפיק ממנו תועלת וליהנות ממנו לאורך שנים.
אחד היתרונות החשובים הוא קלות התחזוקה והניקוי, עמידות לקורוזיה ולחלודה, לשריטות ולחבלות. המונה מדברת בעד עצמה או אם לדייק- מהללת את יופיה. אם נדרשים לכם פרטים נוספים, ייעוץ והמלצות אתם מוזמנים ליצור קשר באמצעות הטופס המקוון או טלפון 03-6453244.

Trackback from your site.

Call Now Button