שולחן סלון דגם לייסטים

שולחן סלון דגם לייסטים

נכתב על-ידי גיא כהן ב- . פורסם ב- שולחן סלון

שולחן סלון דגם לייסטים

שולחן סלון דגם לייסטים הינו אחד מבין שולחנות הסלון המיוחדים ביותר שלנו. מדובר בדגם אומנותי מיוחד המשלב נירוסטה ועץ בצורה מתוחכמת, המעניקה לו מראה ייחודי שלא ניתן לראות בכל מקום.

ניתן להזמין בכל גודל וצבע

הדוגמא הנוצרת משילוב הנירוסטה והעץ הינה דוגמת פסים, וכמובן, ניתן להזמין את השולחן בכל מידה ובכל צבע עץ שרק תרצו. או לחילופין, ניתן להזמין את השולחן ללא שילוב עץ כלל. כך, אתם יכולים לעצב לעצמכם את השולחן המתאים לכם ביותר על פי החלל בו תרצו למקם אותו, ועל פי העיצוב של אותו חלל וסביבתו.

העץ בו נעשה שימוש בשולחן זה הינו עץ מלא טבעי, עץ איכותי אשר מחזיק מעמד שנים רבות ללא כל בעיה.

שולחן סלון דגם לייסטים ניכר כבר במבט ראשון כשולחן יוצא דופן בעיצובו. השילוב המקורי של נירוסטה ועץ משווה לו מראה דקורטיבי יוצא דופן בעיצובו. על מנת להתאימו לסלון הבית יש אפשרות להזמינו בגדול הרצוי ובצבע המועדף. הפסים לוכדים את העין. הם יוצרים תחושה של אורך. בחירת הצבע יכולה להיעשות כמובן על בסיס התאמתה למרקם הצבעים הרווח בבית בכלל ובסלון בפרט, כדי שהשולחן ישתלב בו כפריט ריהוט מרכזי באופן טבעי. השולחן משרה אווירה קלילה וצעירה, מודרנית, וזו הסיבה לכך שהוא מבוקש ומועדף על ידי צעירים. לבד מאיכות הנירוסטה העמידה מחזק ומעצים את המוצר כולו העץ המלא והטבעי . החברה המתמחה בתכנון, ייצור ועיצוב מערכות סלוניות מגוונות בכלל ושולחנות בפרט מאפשרת לכם ליצור מוצרים מוגמרים במחירי מפעל החוסכים לכם פערי תיווך. מגוון פריטי הריהוט שלנו רווחים באחרונה בבתיהם של רבים המחשיבים ומעריכים פריטים איכותיים ומעוצבים.

Trackback from your site.

Call Now Button