שולחן סלון בסיס נירוסטה

נכתב על-ידי גיא כהן ב- . פורסם ב- שולחן סלון

גבריאל1

שולחן סלון בסיס נירוסטה

שולחן סלון אשר עשוי מבסיס נירוסטה מבריק במיוחד, המעוצב בצורה מלבנית המעניקה לשולחן יציבות מושלמת. על בסיס השולחן משולבת פלטת עץ בצבע טבעי המעניקה לו גימור מרשים ומראה עכשווי המתאים לסגנונות עיצוב רבים.

את השולחן הזה, כמו כל שאר השולחנות שלנו, תוכלו להזמין בכל מידה או צבע שתרצו, וכך תוכלו להתאים אותו לחלל ולעיצוב הפנים בצורה הטובה ביותר.

כמובן, אנו עושים שימוש בחומרי גלם איכותיים מאוד, ומקפידים על גימור ברמה גבוהה, המעניק לכל רהיט היוצא מהנגרייה שלנו מראה יוקרתי ומרהיב עין.

יש סיבות רבות לבחירת שולחן נירוסטה: הוא יציב, הוא גמיש, הוא עמיד בפני מים וקורוזיה, הוא קל לניקוי, הוא משתלב היטב עם חומרים שונים. שולחן סלון מבסיס נירוסטה בעל חזות מלבנית ומבריק מהווה בסיס להתקנת פלטת עץ היוצרת שילוב מקורי ומעניין. ניתן להזמין בכל מידה וצבע כדי להתאימו לקו העיצובי. קסם הנירוסטה משקיעה כל מאמץ אפשרי וכל משאב נדרש על מנת ללקוחותיה את כל הסיבות ( והמוצרים) לשדרוג הבית על ידי שפע של דגמים מעוצבים. כמי שהתאהב מזה שנים בקסם החומר הזה, בפשטותו, בגמישותו ובאפשרות המגוונת לשלבו עם חומרים אחרים, נוכחתי לדעת עד כמה גדול וחזק הוא האפקט העיצובי שניתן לחולל באמצעות רהיטים על בסיס נירוסטה. החברה עובדת מול הטובים שבבעלי המקצוע ולא מתפשרת על איכות ועל גימור מיטביים. אתם מוזמנים להתוודע אל מגוון המוצרים שלנו לקבל רעיונות והשראה ובעיקר לדעת כי מצאתם מקור טוב, אמין ומקצועי ביותר.

פנו אלינו לייעוץ מקצועי

בתיאום מראש בטלפון 03-6543244 תוכלו להגיע אלינו, לצפות בדגמים השונים ולקבל ייעוץ מקצועי לבחירת השולחן המתאים לכם בצורה הטובה ביותר.

Trackback from your site.

Call Now Button