שולחן סלון איקס

נכתב על-ידי גיא כהן ב- . פורסם ב- שולחן זכוכית

IMG_3876

שולחן סלון איקס

שולחן סלון דגם איקס עם מסגרת כפולה עליונה ותחתונה העשוי מנירוסטה מבריקה. שלדת השולחן הינה למעשה 2 מלבני נירוסטה, עליון ותחתון, אשר מחוברים ביניהם בעזרת מוטות נירוסטה בצורת איקס. הנירוסטה המבריקה מעניקה לשולחן מראה מודרני ייחודי, ומקלה על פעולות הניקיון שלו בצורה משמעותית.
שולחן סלון איקס עם בסיס נירוסטה ברמת גימור מבריק ומסגרת כפולה בשילוב פלטה זכוכית מחוסמת אקסטרה קליר למראה יוקרתי אלגנטי ומעודן

על גבי מלבן הנירוסטה העליון בשולחן, מורכבת פלטת זכוכית שקופה, שהיא למעשה יוצרת את השולחן. החיבורים מבוצעים בעדינות וברמת גימור מושלמת, אשר הופכת את מראה השולחן להרבה יותר יוקרתי וייחודי.

עיצוב ייחודי

לכן, אם אתם מחפשים שולחן סלון איקס מיוחד או שולחן זכוכית, שלא ניתן לראות כמותו בכל בית, ייתכן וזהו השולחן המתאים לכם – שולחן בעל עמידות גבוהה, רמת גימור מושלמת, ועמידות לאורך זמן רב.

אם אתם מתלבטים על קו העיצוב שינחה את בניית הבית שלכם, אבזור המטבח, המשרד וכדומה, אל תוותרו על בחינת שילוב הנירוסטה בתוכנית. אם עושים את נכון, אפשר לשלב נירוסטה בכל סגנון עיצובי ולעשות את זה באופן מנצח. חברת קסם הנירוסטה כאן בשבילכם,

שלדה מלבנית של נירוסטה מהווה את המרכז של שולחן סלון איקס על שם מבנה דמוי איקס של שני המוטות. נירוסטה מושכת את העין כמו גם פלטת הזכוכית- שני חומרים חלקים וקלים לניקוי ולתחזוקה, אף שזכוכית מחייבת זהירות יתר. הזכוכית המחוסמת מעניקה נופך יוקרתי ומראה מודרני קלאסי. השולחן הוא הפלטה אבל הוא ניצב על אדני הנירוסטה. הגימור המלוטש מעיד על בקרת איכות קפדנית. השולחן מתאים לסלון, לפינת קפה, למרפסת ולכל מקום שרוצים לטבוע אותו בחותם הייחודי המאפיין את קסם הנירוסטה.
שימוש בחומר זה ממקסם את יתרונותיו והופך אותם למאפייני השולחן. גמיש, חזק, עמיד בפני חום, ניתן לעיצוב אישי, מהווה חומר בעל אופי ואווירה צעירים. בניגוד לזכוכית שהיא חומר קשיח ושביר השילוב בין המאפיינים השונים הופך שולחן סלון איקס למוצר מקורי וחדשני. אנחנו מייצרים ריהוט שימושי ודקורטיבי והופכים את המוצר למוצר אמנותי שמיוצר בהתאמה אישית ולא בפסי ייצור סדרתיים והמוניים. אם אתם רוצים לחדש את הסלון ולהתחדש בשולחן שישדרג את המראה שלו, זה ה- שולחן.

IMG_3945

Trackback from your site.

Call Now Button