מעקות נירוסטה

נכתב על-ידי גיא כהן ב- . פורסם ב- עבודות נירוסטה

מחפשים אחר עיצובים ייחודים למעקות נירוסטה ומאחזי יד מנירוסטה? רוצים ליהנות מהיצע מרשים ואיכותי של פתרונות עיצוב מנירוסטה במקום אחד? אצלנו ב-קסם הנירוסטה, החברה המובילה בישראל בכל הנוגע לתכנון, עיצוב וייצור מוצרים ורהיטים מנירוסטה, פליז וברזל, תוכלו להבטיח לעצמכם מעקות נירוסטה ומאחזי יד מנירוסטה ברמת גימור גבוהה מעל כולם!

מעקות נירוסטה בהתאמה אישית

אצלנו בחברת קסם הנירוסטה, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של מעקות נירוסטה המותאמות לכל מטרה, החל ממעקות נירוסטה לגרם מדרגות, דרך מעקות נירוסטה לבריכות פרטיות ועד למעקות נירוסטה ליצירת חציצה בין חללי עבודה ואירוח כאלו ואחרים.
מאחז יד נירוסטה עשוי בדרך כלל משני חלקי צינורות עגולים לנוחות מירבית בזמן האחיזה לכן חשוב לבחור את עובי הצינור הנכון למאחז יד נירוסטה או מעקה נירוסטה

הליך ייצור מעקות הנירוסטה או מאחז יד בחברתנו מיושם באמצעות התאמת המעקה לצרכי הלקוח ובאמצעות טכנולוגיות ייצור מתקדמות השמות דגש על איכות המוצר ורמת גימורו בסופו של הליך. כבחרה מובילה בתחום עבודות הנירוסטה בישראל, אנחנו ב-קסם הנירוסטה עושים הכול על מנת להעמיד לרשותכם את פתרונות הנירוסטה המתקדמים ביותר גם בתחום מעקות הנירוסטה, ולצורך כך אנו משקיעים רבות בפיתוח המוצר,תכנון ועיצוב המוצר ובדיקת המוצר באמצעות בקרת איכות.

מעקות הנירוסטה המיוצרות על ידינו מיועדים גם לקהל העסקי הכולל בין היתר אדריכלים ומעצבי פנים וגם לקהל הפרטי המעוניין להציב מעקות נירוסטה איכותיות, מרשימות ומעוצבות בסביבת המגורים.

כאשר בונים בית בניין או מבנה ציבור בכדי לקבל טופס 4 חייבים להנגיש את המבנה לנכים וללא מאחז יד נירוסטה או מעקה נירוסטה שעומד בתקן לא ניתן לקבל אישור טופס 4
הנגשה היא חלק חשוב בימינו והרשויות לא מקלות ראש בנדון לכן חשוב מאוד לשים לב לפרט זה ולא לשכוח לתכנן מאחז יד נירוסטה דקורטיבי שישתלב עם האזור ולבצע את כל ההכנות הדרושות עוד בתהליך הבנייה. במידה והמבנה הוא ישן ניתן להתאים מאחז יד בהתאם לתנאים בשטח ללא שינויים מהוטיים במבנה אלא אם צויין אחרת ע"י מהנדס

[

מאחזי יד מנירוסטה

מוצר נוסף אותו אנו מפתחים, מעצבים ומייצרים בחברתנו הינו מאחזי היד מנירוסטה. מוצר זה בדומה למעקות הנירוסטה המיוצרות על ידינו, מיועד למגוון נרחב של צרכים ומטרות, החל מהצבת מאחזי יד "מרחפים" במגדלי מגורים, דרך הצבת מאחזי יד מנירוסטה בבריכות שחייה פרטיות וציבוריות כאחד ועד למאחזי יד מנירוסטה המיודעים לצרכי הנגשת מקומות ציבוריים לאנשים בעלי מוגבלויות.

בדומה לכל מוצרי הנירוסטה המיוצרים על ידינו, גם מאחזי היד מנירוסטה המיוצרים על ידינו מתאפיינים בתהליכי ייצור מתקדמים,  מגוון רחב של סוגי גימור בנירוסטה, ומעל הכול, התאמה אישית לצרכי הלקוח.

Trackback from your site.

Call Now Button