שולחן סלון מנירוסטה

נכתב על-ידי גיא כהן ב- . פורסם ב- שולחן סלון

שולחן איפאה

שולחן סלון איפאה
שולחן סלון מנירוסטה דגם סקאי בשילוב עץ איפאה אשר עמיד לכמעט כל תנאי מזג האויר של מדינת ישראל ולכן יכול להתאים בתור ריהוט גינה או ריהוט פנים

למה שולחן סלון מנירוסטה ולא שולחן מחומר אחר?

במהלך השנים האחרונות הפכו רהיטי הנירוסטה לרהיטים מבוקשים ופופולאריים ביותר, כיום ניתן למצוא אותם במגוון בתים – במטבחים, בחדרים, בסלונים ועוד.
שולחן סלון מנירוסטה הפכו להיות מבוקש כי המראה שלו מרשים וחדיש, מחירו אינו גבוה, הנירוסטה היא חומר עמיד (היא עמידה לחום של עד כ 1360 מעלות צלזיוס), החומר חזק, איכותי ופרקטי, קל לשמור על ניקיונו – ניתן לנקות אותו בקלות, הוא ידידותי לסביבה, ניתן למחזור והריהוט מחזיק מעמד למשך שנים רבות.

שולחן סלון מנירוסטה משלב את כל התכונות והמאפיינים ההופכים את רכישתו לטבעית, מתבקשת ומועדפת. הוא מתאים לפנים הבית, לרבות – ובעיקר- שולחן סלוני מרהיב, מחופה עץ או זכוכית, וכמו כן כריהוט גן ומרפסת בשל עמידותו בפני מים וקורוזיה. שולחן מנירוסטה הוא פרקטי ביותר: הוא עמיד לחום ( ניתן להעמיד עליו ספלי קפה חם), חזק, ניתן לעיצובים שונים על פי טעם הלקוח, קל לניקוי, וניתן לחידוש כשהוא דוהה במשך השנים. אתם מוזמנים להתוודע אל מגוון השולחנות וכמו כן לקבל ישירות למייל שלכם תמונה והצעת מחיר- מחיר המפעל האטרקטיבי. שולחן לון מנירוסטה הוא בעל מראה מתכתי, יפה, מיוחד. היא ניכרת כמושג גמיש שניתן או לייחד אותה כמוצר יוצא דופן או כמוצר המשתלב בקו העיצובי של הבית.
זה מכבר הפכו שולחנות סלוניים מנירוסטה לחלק בלתי נפרד מהריהוט הסלוני של משפחות רבות. בשל דימוי הנירוסטה כחומר קליל וצעיר יש המעדיפים אותו כפי שהוא בעוד אחרים מעדיפים לשלב אותו עם חומרי חיפוי המשמשות כפלטות מעץ או מזכוכית היוצרות דווקא על דרך הניגוד טקסטורה ועיצוב מעניינים ומקוריים.

חידוש מהיר, כבר אמרנו ?
כאשר תגיעו אל חברת "קסם הנירוסטה", תוכלו לבחור שולחן נירוסטה שיתאים לכם. השולחנות יהיו איכותיים, מרשימים ועמידים. נוסף על כך, תוכלו לעצב שולחן סלון בהתאם לרצונכם. כמו כן, החברה מייצרת את המוצרים בישראל כך שבמידה ותצטרכו לחדש את ריהיטי הנירוסטה שלכם תוכלו להגיע אל המפעל ולחדש את הרהיט באופן מיידי .

Trackback from your site.

Call Now Button