כורסאות מסתובבות בשילוב זוג שולחנות

שולחן צד דגם אסף

נכתב על-ידי רואי לאונוב ב- . פורסם ב- שולחן צד

זוג שולחנות צד

מחפשים שולחנות ייחודיים ואיכותיים לבית או למשרד? השולחנות שלנו יכולות להתאים לכם בצורה הטובה ביותר.

את השולחנות שלנו אנו מייצרים תוך שימוש בחומרי גלם איכותיים, ותוך הקפדה על שיקולי הנדסת אנוש קפדניים. כך, אתם יכולים לרכוש את מגוון סוגי שולחנות הצד שאנו מייצרים לבית או למשרד בביטחון בכך שתוכלו לעשות בהן שימוש לאורך תקופה ארוכה ללא כל תקלות או בעיות.

שולחן צד בעיצוב ייחודי ומרשים

מבחינת עיצוב – אנו מציעים לכם אפשרות לבחור את סוגי הגימורים מתוך מגוון רחב מאוד של חומרים כגון זכוכית, עץ, מתכת וכמובן, תוכלו לשלב זוג שולחנות מתאים אשר בעזרתו תוכלו ליצור פינת ישיבה חמימה ונעימה, שתתאים לעיצוב הכללי של המרחב שלכם.

שולחן צד מתאים לבית ולמשרד- למגוון שימושים. לרשותכם חברה המייצרת שולחנות בהתאמה אישית, בבקרת איכות קפדנית תוך התחשבות בשיקולים ארגונומיים מחומרים שונים בכלל ומנירוסטה, קשיחה ועמידה המבטיחה את אריכות ימיו של המוצר, בפרט. אחד השיקולים המרכזיים הוא ייחוד מחשבה ותשומת לב להנדסת אנוש על מנת שהמוצר הייעודי יאפשר להם ליהנות ממנו לאורך זמן. אנחנו מבצעים את כל העבודה והתיאומים מול בעלי המקצוע השונים על מנת שהרהיט יגיע אליכם שלם ועונה על המפרט הטכני המדויק, המידות והציפיות.
השולחן הטוב והיפה מוצע במגוון גימורים וחיפויים כגון מתכת, עץ, זכוכית ועוד, וכל זאת על מנת שיהיה אפשר לשלב אותו במתחם ובמרחב תוך שמירה על קו עיצובי מועדף ועל ידי הוספת השולחן להעשירו ולהעצימו. תתחדשו.
שולחן צד יכול להיות בהחלט גם שולחן במרכז. תכונותיו ויופיו עשויים להועיד אותו בבתים ובמשרדים כשולחן מרכזי. לבחירתכם.

פנו אלינו עוד היום לקבלת פרטים נוספים – 03-6543244

Trackback from your site.

Call Now Button